Systemy nawadniania Minigarden

dla Minigarden Vertical, Corner i One

Konsekwentne nawadnianie jest niezwykle ważne dla zdrowego wzrostu roślin, dlatego też opracowaliśmy systemy nawadniania Minigarden, które umożliwiają właściwą i metodyczną pielęgnację roślin bez żadnego wysiłku. Systemy nawadniające Minigarden rozpoczynają się od wersji podstawowej, która może być uzupełniona różnymi składnikami zalecanymi do bardziej wymagającej pielęgnacji.

Nawadnianie

Zestaw do nawadniania kropelkowego do Minigarden Vertical

Zestaw Irrigation Kit Minigarden Vertical jest przygotowany do nawadniania do 27 roślin (tj. 9 modułów Minigarden Vertical x 3 kieszenie). System nawadniający składa się z mikrorurki o średnicy zewnętrznej 6,5 mm z wbudowanymi kroplownikami, która jest umieszczona wewnątrz każdego modułu. Ta rura przechodzi przez wewnętrzny otwór na okrągłych klipsach (Ø wewn. 9 mm), które łączą moduły, przy czym rura jest całkowicie ukryta. Po zmontowaniu systemu nawadniającego należy użyć ręcznego (5 l) opryskiwacza, który będzie musiał być dostosowany do rurki 1,5 m (w zestawie), aby wykonać nawadnianie kroplowe.

Zestaw do nawadniania kropelkowego do Minigarden Corner

Zestaw Irrigation Kit Minigarden Corner jest przygotowany do nawadniania do 12 roślin, czyli 12 modułów Minigarden Corner. System irygacyjny składa się z mikrorurki o średnicy zewnętrznej 6,5 mm z wbudowanymi kroplownikami, która jest umieszczana wewnątrz każdego modułu, przechodząc przez tylny otwór modułu Minigarden Corner lub wewnętrzny otwór na okrągłym klipsie (Ø wewn. 9 mm ), która łączy moduły, a tuba jest całkowicie schowana. Po zmontowaniu systemu nawadniającego należy użyć ręcznego (5 l) opryskiwacza, który będzie musiał być dostosowany do rurki 1,5 m (w zestawie), aby wykonać nawadnianie kroplowe.

Zestaw do nawadniania kropelkowego do Minigarden One

Zestaw Irrigation Kit Minigarden One przeznaczony do nawadniania do 12 roślin, czyli 12 modułów Minigarden One. System nawadniania składa się z mikrorurki o średnicy zewnętrznej 6,5 mm z wbudowanymi kroplownikami, która jest umieszczana wewnątrz każdego modułu, przechodząc przez tylny otwór modułu Minigarden One lub wewnętrzny otwór na okrągłym klipsie (Ø wewn. 9 mm ), która łączy moduły, a tuba jest całkowicie schowana. Po zmontowaniu systemu nawadniającego należy użyć ręcznego (5 l) opryskiwacza, który będzie musiał być dostosowany do rurki 1,5 m (w zestawie), aby wykonać nawadnianie kroplowe.

Automatyczne podlewanie i odżywianie - kran

Jeśli szukasz większego komfortu i autonomii, zestawy do nawadniania Minigarden można łatwo podłączyć i zaprogramować do sieci wodociągowej. Będziesz potrzebował sterownika do nawadniania, dozownika nawozu, filtra wody oraz reduktora ciśnienia, które można kupić w sklepie internetowym Minigarden.

Automatyczne podlewanie i odżywianie - elektryczne

W sytuacjach, gdy nie można podłączyć zestawu do nawadniania bezpośrednio do kranu w celu wykonania nawadniania kroplowego, można użyć pompy elektrycznej i zbiornika na wodę, podłączając je do zestawu do nawadniania za pomocą przewodu o długości 1,5 m (w zestawie). To dodatkowo wymaga źródła zasilania (gniazdko), pompy elektrycznej i zbiornika na wodę.

Ręczne podlewanie i odżywianie - opryskiwacz ręczny

W sytuacjach, gdy nie można podłączyć zestawu do nawadniania bezpośrednio do kranu ani gniazdka elektrycznego w celu wykonania nawadniania kropelkowego, można skorzystać z ręcznego spryskiwacza (5 l), który będzie musiał być dostosowany do rurki 1,5 m (w zestawie). Wymaga to dodatkowo opryskiwacza ręcznego, który można kupić w sklepie internetowym Minigarden.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl