Minigarden One

Twój mały pionowy ogródek warzywny lub kwiatowy

Idealnie spełnia swoje zadanie na małych przestrzeniach. Bardzo łatwy w montażu, wiedza techniczna nie jest wymagana. Minigrden One można bez problemu zainstalować w pomieszczeniu lub na zewnątrz, na ziemi, na ławce lub zawiesić na ścianie za pomocą mocowania Wall Support.

One

Minigarden One

Minigarden One
Minigarden One

Minigarden One 1 zestaw na 3 rośliny, modułowy z możliwością rozbudowy, wolnostojący lub do montażu na ścianie, innowacyjny system odwadniający, długi cykl życia

Minigarden One to modułowy system do pionowej uprawy roślin ozdobnych, aromatycznych lub ogrodniczych. Idealny w bardzo małych i ciasnych przestrzeni.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

129,90 zł

Uchwyty ścienne Minigarden Fixers (4 szt.)

Uchwyty ścienne Minigarden Fixers (4 szt.)
Uchwyty ścienne Minigarden Fixers (4 szt.)

Minigarden Fixers

Mocowania Minigarden Fixers

 

Przymocuj dowolny moduł Minigarden Vertical, Corner lub One bezpiecznie do ściany lub innej pionowej powierzchni za pomocą naszego 4-częściowego zestawu mocującego. Idealny do użytku na powierzchniach

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

39,90 zł

Wspornik ścienny Minigarden Wall Support

Wspornik ścienny Minigarden Wall Support
Wspornik ścienny Minigarden Wall Support

Wspornik ścienny Minigarden Wall support

Wspornik ścienny Minigarden Wall Support służy do montażu na ścianie lub innej powierzchni pionowej i umożliwia bezpieczne zawieszenie Minigarden Vertical, Basic i One.

Dostępność: brak towaru

Cena:

39,90 zł

Zestaw nawadniający Irrigation Kit Minigarden One

Zestaw nawadniający Irrigation Kit Minigarden One
Zestaw nawadniający Irrigation Kit Minigarden One

Zestaw do nawadniania Irrigation Kit Minigarden One

Zestaw do nawadniania kropelkowego do Minigarden One, do nawadniania do 12 roślin, czyli 12 modułów Minigarden One.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

109,90 zł

szt.

Modułowy

Jego modułowa charakterystyka pozwala na proste dopasowanie modułów do siebie w pionie i w poziomie lub tyłem do siebie, tworząc liczne kombinacje. Można go również łączyć z Minigarden Corner i Minigarden Vertical w celu zwiększenia liczby konfiguracji.

Wytrzymały

Minigarden One wykonany jest z kopolimeru polipropylenu o wysokiej odporności i zawiera dodatki chroniące przed promieniowaniem ultrafioletowym, które pozwalają na stosowanie go w ekstremalnych warunkach atmosferycznych (promieniowanie słoneczne i temperatura). Jego szacowany cykl życia wynosi dziesięć lat.

Podlega recyklingowi

Środowisko naturalne jest naszą stałą troską, dlatego Minigarden One jest wykonany z materiałów nadających się do recyklingu.

Bezpieczeństwo żywności

Czy wiesz, że Minigarden One jest wykonany z materiału odpowiedniego do bezpośredniego kontaktu z żywnością?

Konfiguracje

Pasuje wszędzie

Na balkonie, patio, tarasie czy na zewnątrz, wybierz konfigurację, która najlepiej pasuje do wybranego przez Ciebie miejsca. Na przykład do narożnika pomieszczenia proponujemy konfigurację w kształcie litery L, używając razem z Minigarden Corner, który tworzy kąt 90°. Całość wypełniamy roślinami.

Popuść wodze fantazji

Możesz też stworzyć wolnostojące kwadratowe czy wielokątne konstrukcje (bez konieczności mocowania) montując moduły Minigrden Corner, Minigarden Vertical czy Minigarden One w narożnikach.

6 zestawów Minigarden One, 2 zestawy Minigarden Vertical, 4 zestawy Minigarden Corner

4 zestawy Minigarden One, 4 zestawy Minigarden Vertical

Wybierz kombinację odpowiednią do szerokości ściany

W ramach naszego pionowego systemu uprawy roślin dostępne są 3 rodzaje modułów o różnych szerokościach. Połączone poziomo pozwalają stworzyć zabudowę o różnej szerokości, w zależności od liczby i wielkości modułów.

Nie zapomnij, że moduły Minigarden Corner mogą być tylko łączone pionowo.

Spójrz na trzy przykłady na obrazku po prawej stronie, gdzie różne kombinacje modułów mają podobne szerokości całkowite.

Specyfikacja techniczna

Opis

Minigarden One wykonany jest z wysokiej jakości polipropylenu z domieszką składników chroniących przed promieniowaniem UV. Czyni go to odpornym na ekstremalne warunki pogodowe (promieniowanie słoneczne i temperatura) a cykl jego życia to ponad 10 lat. Nadaje się do ponownego użycia i w pełni poddaje się recyklingowi.

Każdy moduł składa się z trzech łatwych do złożenia elementów: pokrywy, okrągłych klipsów i pojemnika z jedną kieszenią. Dodatkowo, system wyposażony jest w podstawkę zbierająca nadmiar wody.

Nawadnianie i odprowadzanie wody

Minigarden One posiada specjalny system nawadniania i innowacyjny, grawitacyjny mechanizm odprowadzania nadmiaru wody. Nadmiar ten odprowadzany jest do podstawki umiejscowionej pod systemem. Ma to ważne znaczenie dla samowystarczalności roślin.

Bezpieczne pożywienie

Rośliny uprawiane w Minigarden One mają bezpośredni kontakt z materiałem, z którego jest wykonany. Dlatego ważne jest zwrócenie uwagi na rodzaj materiału użytego do produkcji systemu. Tworzywo, z którego wykonano Minigarden One stosowany jest w przemyśle spożywczym i jest zgodny z wymaganiami Unii Europejskiej, w szczególności z Rozporządzeniem Komisji (UE) nr 10/2011 dotyczącym materiałów i wyrobów z tworzyw sztucznych przeznaczonych do kontaktu z żywnością.

Patenty i rejestracje

Minigarden One to dużo więcej niż zwykła doniczka. To opatentowana technologia, która wyróżnia ten produkt na tle innych systemów pionowych i zapewnia sukces w uprawie. Minigarden One chroniony jest patentem PCT (Patent Cooperation Treaty) o numerze PCT/PT2006/0000003 i jest zarejestrowanym modelem.

Jednostka sprzedaży: Podstawka Moduł Zestaw
Zawartość: 1 podstawka 1 moduł + 4 klipsy 3 moduły + 12 klipsów + 1 podstawka
Wymiary: 24,6 x 14 x 3 cm 24,6 x 19 x 20 cm 24,6 x 19 x 57 cm
Maksymalna ilość ziemi: - 4,3 litra 12,9 litra
Zalecana ilość ziemi: - 4 litry 12 litrów
Waga: 0,13 kg 0,44 kg 1,45 kg
Materiał: Moplen polipropylenowy z ochroną UV
Wykończenie: Matowe, ziarno MT-11007
Kolory: Biały, czarny, zielony, szary i terakota
Gwarancja producenta: 3 lata na wady fabryczne
Inne: W 100% nadający się do recyklingu

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl